Wypoczynek nad morzem

W dniach 27.08 – 7.09.2022 spora grupa naszych chłopaków wraz z opiekunami spędziła wspaniały czas nad morzem w miejscowości Sarbinowo.

Jaka była idea takiego wyjazdu? Część czasu spędzaliśmy razem np. podczas turnieju tenisa stołowego. Najważniejsze było jednak to, że każdy opiekun miał maksymalnie trzech podopiecznych i w większości spędzaliśmy czas w małych grupkach, tak jak na wakacjach robią to rodzice z dziećmi. Dzięki temu mogliśmy w pełni poświęcić swoją uwagę chłopcom i dobrać aktywności do ich indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Niektórzy wybierali się o wschodzie na nording walking, a inni woleli chwilę dłużej pospać. Jedni preferowali wycieczkę rowerową, podczas gdy inni w tym czasie szli na spacer, plażowali czy jedli lody. Każdy spędzał czas tak jak miał ochotę.

Do naszej dyspozycji były dwa baseny (zewnętrzny i kryty), jacuzzi, siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw oraz piękne tereny wokół ośrodka Nat.

Jeden dzień poświęciliśmy również na wycieczkę kolejką do Mielna.

Wróciliśmy wypoczęci,  bardzo zadowoleni i opaleni. Z resztą poniższe zdjęcia pełne uśmiechów nie wymagają szerszego komentarza.

Powrót do góry