Usługi edukacyjne

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu obowiązek przedszkolny realizują w Przedszkolu w Strumieniu, natomiast obowiązek szkolny w klasach specjalnych dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu oraz Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu.

Na terenie Domu odbywają się także zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze dla uczniów z głębokim stopniem niepełnosprawności intelektualnej, prowadzone przez nauczycieli Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych z Cieszyna.

fot. Przedszkole w Strumieniu, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Strumieniu, Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu.

Galeria

AKTUALNOŚCI
Główne zdjęcie najnowszej aktualności

Podsumowanie roku 2018

Rok 2018 był dla nas kolejnym bardzo intensywnym czasem różnego rodzaju działań.  W ramach działań terapeutycznych prowadzona je...

Podsumowanie roku 2017

Początek nowego roku to czas podsumowań i wspominania ubiegłego, 2017 roku.  Rok ten wspominamy jako bardzo aktywny i pracowity.  W naszym D...

Szkoła Organizacji i Zarządzania z Cieszyna

14 grudnia 2016 r. nasz Dom odwiedzili uczniowie Szkoły Organizacji i Zarządzania z Cieszyna. Więcej...
Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci
p.p. Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame

ADRES

43-246 Strumień, ul. 1 Maja 12

TELEFON/FAX

33 8570 250

E-MAIL

sekretariat@dps-strumien.pl

childs

Działalność Domu można wesprzeć finansowo,
w tytule przelewu wpisując: "Darowizna"

NAZWA BANKU

ING Bank Śl. Oddz. Cieszyn

NUMER KONTA

13 1050 1083 1000 0001 0075 9471