Nasze osiągnięcia w zawodach Olimpiad Specjalnych na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim w ostatnim czasie w 2016 r.

27 października 2016 r. w Hali Sportowej w Strumieniu odbył się Regionalny Beskidzki Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Klub Olimpiad Specjalnych Sokół Strumień reprezentowali:
Sebastian Nowak – zdobywając I miejsce
Marcin Legierski – zdobywając I miejsce
Michał Nabiałek – zdobywając II miejsce
Łukasz Kiszka – zdobywając III miejsce
Łukasz Raźniewski – zdobywając I miejsce.
Ponadto w deblu Łukasz Kiszka wraz z Marcinem Legierskim zdobyli III miejsce, Sebastian Nowak i Michał Nabiałek – miejsce I.

Od 3 do 6 listopada 2016 r. w Katowicach odbywał się Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych, w którym Marcin Legierski zdobył dwa złote medale na dystansach 50 m stylem dowolnym i 25 m dowolnym. Adrian Ligocki zdobył brązowy medal i IV miejsce.
Ponadto w biegu sztafetowym 4 x 50 m drużyna Beskid Beskidzkiego Oddziału Regionalnego, w której skład wchodził Marcin Legierski, uzyskała czas 3:04,14 zajmując 3 miejsce.

Od 17 do 20 listopada w Przemyślu trwał Ogólnopolski Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych. Do rywalizacji sportowej przystąpili Grzegorz Samborski, Grzegorz Filek i Kazimierz Myga, odnosząc sukcesy i zdobywając medale.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom ich osiągnięć!

„Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku.”

/Przysięga Olimpiad Specjalnych/

Administrator

Przejdź do listy aktualności
PROŚBA O
1% DAROWIZNY

Mamy możliwość uzyskania 1% od podatku na nasz Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu, za pośrednictwem:

Stowarzyszenia Charytatywno-Opiekuńczego Im. Bł. M. Teresy Gerhardinger Ul. Mickiewicza 8, 58-160 Świebodzice

Numer KRS: 0000298747
Cel Darowizny: DPS Strumień